Nasze
aktualności

Paliwo w Niemczech znów podrożało, ale dziś wchodzi w życie obniżka cen. Jakich zniżek można się spodziewać?

Po kilkutygodniowym trendzie spadkowym, cena oleju napędowego wzrosła w porównaniu z poprzednim tygodniem – poinformował w poniedziałek niemiecki automobilklub ADAC. Dziś w Niemczech zacznie obowiązywać niższa stawka podatku energetycznego.

7 czerwca, 2022
NAPISANY PRZEZ admin

Przewozy towarowe nadal rosną, ale przewoźnicy i logistycy są pełni obaw o przyszłość

Od stycznia do kwietnia br. przetransportowano 196,1 mln ton ładunków – o 5,8 proc. więcej niż rok wcześniej – wynika z danych GUS. Przedsiębiorcy jednak z dużą niepewnością patrzą w przyszłość.

7 czerwca, 2022
NAPISANY PRZEZ admin

Czerwcowe zakazy ruchu w Europie [AKTUALIZACJA]

W niedzielę 5 czerwca w Polsce obchodzone są Zielone Świątki. Jednak w niektórych krajach świętuje się również w poniedziałek 6 czerwca.

7 czerwca, 2022
NAPISANY PRZEZ admin

Martwe pole to zmora kierowców, pieszych i rowerzystów. Zobacz, jaki pomysł ma na nie Volvo

Mimo coraz bardziej zaawansowanych technologii dostępnych w pojazdach ciężarowych, martwe pole nadal pozostaje dużym problemem zarówno dla kierowców, jak i osób znajdujących się w jego obrębie.

7 czerwca, 2022
NAPISANY PRZEZ admin

Daimler Truck podniesie ceny ciężarówek. Wzrost nawet dwucyfrowy.

Niemiecki producent ciężarówek Daimler Truck planuje zrekompensować rosnące koszty surowców i energii podwyżkami cen. Jochen Goetz, dyrektor finansowy firmy wyjaśnił, że w całym roku można spodziewać się dodatkowych kosztów sięgających setek milionów euro.

7 czerwca, 2022
NAPISANY PRZEZ admin