Tu jest Twój najlepszy Start !

Oferujemy pracę w spedycji oraz działach back-office.
Nasze biura zlokalizowane są w kilku miastach.

Nasze wartości

Zatrudniamy zarówno specjalistów z doświadczeniem oraz dajemy szansę młodym ludziom, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy.

Brak doświadczenia zawodowego lub doświadczenie w innych dziedzinach nie jest dla nas przeszkodą. Wręcz przeciwnie – jesteśmy otwarci na współpracę z absolwentami oraz osobami, które chcą zmienić branżę. Cenimy świeże spojrzenie.

Dostarczamy
rezultaty
Rozwój
pracownika
Brak dress
codu
Wyjątkowa
atmosfera
Imprezy
integracyjne
Wysokie
premie
Najnowsze oferty pracy

Dział Transportu

Kierowca Międzynarodowy System 2:2

Dział Transportu

Kierowca Międzynarodowy System 3:1

Dział Transportu

Kierowca Międzynarodowy System 1:1

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

W pracy działamy zespołowo, dążąc razem do wspólnego sukcesu. Każdego dnia troszczymy się o atmosferę i dbamy o wzajemne relacje wszystkich pracowników. Staramy się zachować równowagę pomiędzy obowiązkami, a przyjemnościami.

Celebrujemy małe i duże wydarzenia zarówno te zawodowe jak i te prywatne. Z nami można się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie, realizować swoją ścieżkę kariery, a przede wszystkim współpracować z najbardziej zgranym zespołem jaki można sobie wyobrazić.

Cenimy sobie uśmiech, optymizm i wzajemne wsparcie, chęć rozwoju, pracę zespołową i ten błysk w oku, który motywuje nas do osiągania jeszcze lepszych wyników i stawania się jak najlepszym pracodawcą.

1
PRZEŚLIJ
ZGŁOSZENIE
2
rozpatrzenie
zgłoszenia
3
kontakt
z kandydatem
4
rozmowa
kfalifikacyjna
5
witamy w
naszym zespole
Poznaj nas bliżej

Nord Group N&N

Firma Rodzinna Nord Group N&N jest firmą transportowo-logistyczną, specjalizującą się w transporcie towarów drobnicowych, na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Działamy jako nowocześnie zarządzana firma spedycyjna, dysponująca pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL.Klienci są dla nas najważniejsi i to ich sukcesy sprawiają nam wielką satysfakcję a jednocześnie pozwalają nam na systematyczny rozwój. Usługi świadczymy w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Wszystkie nasze transporty są monitorowane od momentu załadunku, w czasie wykonywania transportów, oraz do momentu rozładunku przewożonego towaru. Ponadto posiadamy wszystkie niezbędne ubezpieczenia transportowe OCP.

Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego nie boimy się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. Aby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi korzystamy z najlepszych systemów informatycznych i telematycznych, zawsze kupujemy najnowocześniejsze samochody. Ale tak naprawdę dumni jesteśmy z ludzi – oni są największą wartością naszej firmy.

OFERTY PRACY

Sprawadź nasze oferty pracy

Wszystkie osoby zainteresowane pracą lub praktykami w naszej Firmie zachęcamy do aplikowania na nasze aktualne oferty pracy lub do kontaktu z nami na adres: info@nord-group.nl

Kliknij i sprawdź wszystkie nasze oferty pracy. Czekamy na wasze zgłoszenia

Oferta

Dla klienta

Dołącz do grona Klientów Nord Group N&N!
Potrzebujesz opłacalnego i pewnego transportu w dobrej cenie oraz prawdziwego partnera na którego zawsze możesz liczyć?

Oferta

Dla przewoźnika

Zyskaj stałe zlecenia transportowe z Nord Group N&N.
Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy współpracując na uczciwych warunkach.