Profesjonalne podejście do transportu

Poszukujesz firmy transportowej, która przewiezie
Twoje kontenery, towary i ładunki?
Zależy Ci na pewnym i rzetelnym partnerze?

Zapraszamy do Nord Group N&N.

Bezpieczeństwo

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Wieloletnie Doświadczenie

Nasi specjaliści posiadają wszechstronne i wieloletnie doświadczenie w organizacji, nadzorowaniu i wypełnianiu dokumentacji związanych z każdym rodzajem transportowanego towaru.

Flota

Dysponujemy pojazdami o różnorodnym zakresie ładowności, przystosowanymi do każdego rodzaju towarów. Flotę stanowią nowoczesne pojazdy renomowanych marek oraz współpracujących z nami przewoźników. Sprzęt z którego korzystamy eksplatujemy maksymalnie 3 lata. Oferowane pojazdy spełniają wszystkie restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony środowiska oraz normy emisji spalin, EURO 6.

Transport i spedycja Gdańsk

Nord Group N&N

Nord Group N&N to firma spedycyjna i transportowa z Gdańska. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, które od wielu lat działa w branży TSL. Przez ten czas udało się nam rozbudować ofertę pod kątem zmieniających się potrzeb rynku, nawiązać współpracę ze sprawdzonymi przewoźnikami oraz zdobyć szerokie grono stałych Klientów. Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe na terenie całej Polski i UE.

Naszym wyróżnikiem są indywidualnie wypracowane procedury oraz duża elastyczność usług. Szczególną uwagę przykładamy do dopasowania usług do indywidualnych potrzeb zamawiających, aby transport był bezpieczny, ekonomiczny i pozwalał firmom na sprawną organizację łańcucha dostaw.

47
Ilość pojazdów
w naszej flocie
1256
Zadowolonych
klientów
9999 +
Ton
towarów

Poproś o wycenę transportu naszego specjalistę już teraz!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Sprawdź jak piszą o nas nasi klienci.

Hoffman Gmbh

We use to work with your company almost every day and we can say that we are working as partners.

We do appreciate your reactivity, feedback, deliveries on time. Communication is clear & professional

Christophe , Hoffman Gmbh
ChemBid

I am very pleased with the cooperation with Nord Group N&N First, the reactivity is amazing. My freight advisor is always my first choice. At prices, they are very good and it is possible sometimes we negotiate these prices.

It is very important to us and our clients. The schedule is always adhered to. The job is really well done with Nord Group N&N. Thank you!

Claudia , ChemBid
DFM

Polecam firmę Nord Group N&N jako profesjonalnego partnera w zakresie usług transportowych. Zlecenie transportu zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. Zapewnione pojazdy były w bardzo dobrym stanie technicznym.

 Realizacja zlecenia polegała na:

  • zapewnieniu pojazdów na załadunku i rozładunku w ściśle określonej kolejności przyjazdu;
  • zorganizowaniu ostępów czasowych pomiędzy przyjazdem poszczególnych pojazdów;
  • stałym kontakcie przez okres realizacji zlecenia

.

Spedytor odpowiedzialny za realizacje zlecenia – zapewnił sprawny przepływ informacji. Na bieżąco informował nas o lokalizacji pojazdów.
Współpraca z Panem Piotrem przebiegała w sposób kulturalny, profesjonalny i bezproblemowy.
Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanej usług

Tomasz , DFM
Rehau

We are pleased with your company, you have always solutions for our transport.

A good communication when goods are loaded, and when it’s delivered.

And informations are given quickly, for example, truck number, in how many times truck will be on loading place…

We are satisfied with your company, a good cooperation!

Jean-François , Rehau
oferta firmy spedycyjnej

Nord Group N&N

Firma Rodzinna Nord Group N&N jest firmą transportowo-logistyczną, specjalizującą się w transporcie towarów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Działamy jako nowocześnie zarządzana firma spedycyjna, dysponująca pracownikami z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL. Klienci są dla nas najważniejsi i to ich sukcesy sprawiają nam wielką satysfakcję a jednocześnie pozwalają nam na systematyczny rozwój. Usługi świadczymy w oparciu o rzetelnych przewoźników oraz zaufanych kierowców. Wszystkie nasze transporty są monitorowane od momentu załadunku, w czasie wykonywania transportów, oraz do momentu rozładunku przewożonego towaru. Ponadto posiadamy wszystkie niezbędne ubezpieczenia transportowe OCP.

Zależy nam na jakości naszych usług, dlatego nie boimy się inwestować we wszystkich obszarach naszej działalności. Aby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi korzystamy z najlepszych systemów informatycznych i telematycznych, zawsze kupujemy najnowocześniejsze samochody. Ale tak naprawdę dumni jesteśmy z ludzi – oni są największą wartością naszej firmy.

Oferta

Dla klienta

Dołącz do grona Klientów Nord Group N&N!
Potrzebujesz opłacalnego i pewnego transportu w dobrej cenie oraz prawdziwego partnera na którego zawsze możesz liczyć?

Oferta

Dla przewoźnika

Zyskaj stałe zlecenia transportowe z Nord Group N&N.
Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy współpracując na uczciwych warunkach.